Hamit Altıntop 'Papa' olmak istiyor!

AHamit Altıntop 'Papa' olmak istiyor!lmanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayern Münih'te forma giyen milli futbolcu Hamit Altıntop, Alman basınına yaptığı açıklamada, Katolik dünyasının lideri Papa 16. Benedict'in yerinde olmak ve dünyaya onun gözüyle bakmak istediğini söyledi.

Almanya'da yayın yapan Kicker Dergisi'nin Bayern Münih'li oyuncular üzerinde yaptığı 'Kendi kimliğiniz dışında kim olmak istersiniz?' sorulu ankete milli futbolcu Hamit Altıntop'un cevabı damgasını vurdu. Bayern Münih'li yıldızlar bu soruya sanat ve spor dünyasından isimleri söyleyerek cevap verirken, milli yıldızımız Hamit Altıntop ilginç bir şekilde Katoliklerin ruhani lideri Papa 16. Benedict diye cevap verdi. Dergi, konuyla ilgili haberinde, milli futbolcu Hamit Altıntop'un Müslüman olduğuna dikkat çekerken, Hamit'in dünyayı bir de Papa'nın gözüyle görmek istediğini yazdı.

Bayern Münihli diğer oyuncularından Fransız yıldız Franck Ribery ünlü oyuncu Al Pacino'nun yerinde olmak istediğini söylerken, Tim Borowski AUDİ'nin CEO'su Rupert Stadler; Mark van Bommel, Miroslav Klose ve Toni Kroos, İsviçreli dünyaca ünlü tenisçi Roger Federer; Christian Lell ise Rahibe Teresa cevaplarını verdiler

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !